+90 312 440 63 00 Bizi Arayın

HAKKIMIZDA

AC Winner Investors, adından da anlaşılacağı gibi gayrimenkul sektöründe bir konut kiralarken bile kazanmak isteyenler için kurulan bir oluşumdur. Çeyrek asırı aşan deneyim, dünya devleriyle yapılan iş birlikleri, sahip olunan sayısız ödülden sonra, Abidin Çağıran tarafından sistemin hazırlanması ve altyapısının kurulmasını kapsayan 7 yıllık bir süreçten sonra 2000 yılında kurulmuştur.

AC Winner Investors, yatırım konusunda çeyrek asırlık süreçte edinilen tecrübelerin ve satışın gösterdiği en önemli noktanın; “Bilginin tek güç olduğudur.” mottosuyla her koşulda yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

AC Winner Investors; tecrübe olmadan doğru bilgi, doğru bilgi olmadan da gerçek kazanç olmayacağına inananlar tarafından işletilen bir sisteme sahiptir. En küçük kiralamalardan, en büyük satışlara kadar yapılan tüm işlemlerin temelinde bu sistemi işletmektedir. Bu sayede işlem hacmi ne olursa olsun, AC Winner Investors’un müşterileri ve paydaşları kazanmaya devam etmektedir.

AC Winner Investors, Türkiye’nin dört bir yanındaki ve yurt dışındaki nitelikli otel, okul, yurt, yalı, lüks ev ve arsa satışlarında yatırımcısına büyük parsellerde nitelikli gayrimenkulleri en uygun fiyata sunmaktadır.