+90 312 440 63 00 Bizi Arayın

Ekip

Abidin ÇAĞIRAN

Broker Owner

Abidin Çağıran, 25 Temmuz 1956 tarihinde Ankara’nın Beypazarı ilçesinde esnaf bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiş ve Türk kültürü, örf ve adetlerine uygun olarak yetiştirilmiştir. İlköğretim ve lise yıllarını Beypazarı’nda, üniversite yıllarını ise Ankara’da geçirmiştir. 35 yıllık mutlu bir evliliği ve bu evlilikten dünyaya gelen bir oğlu ve bir kızı vardır. 

Ailesinden dolayı ticaretin içinde yetişen Abidin Çağıran, ticarete ve iş yaşamına 40 yaşından sonra kendi özveri ve başarısıyla devam etme kararı almıştır. O dönemde Amerika’dan yeni gelen gayrimenkul temsilciliğinin Ankara’daki ilk temsilciliğini almış, 10 yıl emek verdiği temsilcilikten sonra kendi markasıyla yürümeye karar vermiş ve AC Winner Investors’u kurmuştur. Böylelikle kendi markasıyla gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.  

AC Winner Investors’un adı; Abidin Çağıran’ın adı ve soyadını baş harfleri olan “AC”den, kazandıran yatırımcı olmasından dolayı da “Winner Investors”dan oluşmaktadır. 

Abidin Çağıran, gayrimenkul sektöründe çalıştığı Amerikan firmalarının, Türkiye’nin yapısına ve Türk insanının demografik özelliklerine uymayan taraflarını görmüş ve AC Winner Investors ile bu eksiklikleri gidererek, bir yandan da o firmaların iyi yönlerini alarak, insanların beklentilerini karşılayacak şekilde bu iki dengeyi kurmuş ve yepyeni bir sistem üzerinden ilerlemiştir. AC Winner Investors, bu sistemde; Türk insanının menfaatini ve Türk misafirperverliğini ön planda tutarak doğru yatırım, doğru tercih ve doğru yerde, doğru ürünü bulma yönünde gerekli eğitim ve tecrübe sahibi olmuş ortakları ve müşteri temsilcileriyle hizmet vermektedir. Türkiye’nin dört bir yanındaki nitelikli otel, okul, yurt ve arsa satışlarında liderliği elden bırakmayan AC Winner Investors, yatırımcısına büyük parsellerde nitelikli gayrimenkulleri en uygun fiyata sunmaktadır. 

Abidin Çağıran; “İster çözüm ortaklığımızı sunduğumuz bir müşterimiz olun, ister AC ailesinin bir ferdi, bilgimiz gücünüz, duyduğunuz güven en önemli sermayemiz olacaktır. Biz köklü bir aileyiz, şimdi bu ailenin büyüme zamanı ve bu yüzden, ‘En kârlı yatırım, güvene yapılandır.’” demektedir. 
 

 

Sezer ERDOĞAN

Yönetici Asistanı

Gülay ÇAĞIRAN

Genel Müdür

Ayşe DAZIR

Satış Temsilcisi

İsmet ÇAĞLAK

Koordinatör

Yılmaz BAYRAM

Satış Temsilcisi

Young Ja ÇAĞIRAN

Satış Temsilcisi

Feride ÇAĞLAK

Satış Temsilcisi

Akif ÖZER

Satış Temsilcisi

Kadir BOZKURT

Satış Temsilcisi

Hamiye BOZKURT

Satış Temsilcisi

Salim YAVUZ

Satış Temsilcisi